ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter/ka wiązek kablowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Nakło nad Notecią

Oferta:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę tymczasową na pełny etat
  • Stabilne wynagrodzenie wzbogacone premiami
  • Dodatek za pracę w porze nocnej
  • Wolne weekendy (praca w systemie 3-zmianowym)
  • Zniżki na smaczne posiłki pracownicze na terenie zakładu
  • Praca siedząca w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • Wsparcie Opiekuna przez pierwszy okres zatrudnienia - poznasz tajniki naszej pracy pod okiem specjalisty
  • Realne możliwości rozwoju oraz awansu
  • Dostęp do programu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zniżek na naukę j. obcych, a także atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach
  • Szybki i bezstresowy proces rekrutacji
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy- okolice dworca PKP

Wymagania:

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Nie wymagamy doświadczenia!

Zadania:

  • Montaż elementów i kontrola jakości
  • Praca przy linii produkcyjnej

Jesteś zainteresowana?

Nie czekaj- aplikuj już dziś! Wyślij SMS o treści "BYDGOSZCZ" na numer 696 078 140 lub 606 821 065, oddzwonię z ofertą!

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref: PPB/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy