Monter/- ka - 17,5 zł brutto za godzinę + premię

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na cały etat,
- wynagrodzenie godzinowe: 17,5 złotych brutto za godzinę,
- na początek premię wdrożeniową,
- premię jakościowo- wydajnościową,
- premie absencyjną: 500 złotych brutto kwartalnie,
- premię za polecenie pracownika nawet 2000 złotych brutto,
- pracę siedzącą w klimatyzowanych warunkach,
- darmową kawę, herbatę, czekoladę w stołówce,
- możliwość zakupu obiadu w bardzo przystępnej cenie.

Wymagania:
- spostrzegawczość i zdolności manualne,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Zadania:
- składanie manualne drobnych elementów elektrycznych,
- kontrola wizualna jakości produktu,
- obsługa komputera w podstawowym zakresie.

Osoby zainteresowane proszę o złożenie aktualnego CV.

Numer referencyjny: MON/01/2019/WRC/MS

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji