Monter Izolacji Przemysłowej / Instalator

PSE Personal Service

Ehingen (pow. Badenia-Wirtembergia), Niemcy, zagranica

Od: PSE Personal Service
Miejsce pracy: Ehingen (pow. Badenia-Wirtembergia), Niemcy

Poszukujemy monterów / warsztatowców do pracy przy izolacjach obiektach przemysłowych

Obowiązki

  • Wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi: montaż paneli fasadowych z elementów aluminiowych i ich tapicerowanie
  • Montaż i instalacja elementów ociepleniowych u klientów
  • Dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy w zakładzie i u klienta
  • Dbanie o jakość wykonywanych produktów
  • Zgłaszanie incydentu/wypadku/problemu jakościowego przełożonemu
  • Zgłaszanie usterek narzędzi

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Gotowość do częstych i dłuższych wyjazdów służbowych trwających 1-3 tygodni (Południowe Niemcy)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolność do pracy na wysokości do 5m. Mile widziane zdolność do pracy powyżej 5m
  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych inwestycji (instalacje montażowe) oraz w tapicerstwie – mile widziane
  • Gotowość do pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności manualne
  • Motywacja do pracy i rozwoju
  • Obowiązkowość

Oferujemy

  • Podjęcie pracy w rozwijającej się dynamicznie firmie na samodzielnym stanowisku pracy oferującym wiele wyzwań zawodowych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobre zarobki na instalacjach po okresie szkoleń
  • Nocleg podczas instalacji w hotelach 3* i 4*
  • Przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Dofinansowanie nauki j. niemieckiego
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.