Monter / Instalator / Serwisant inst. sanitarnych, technologicznych, elektrycznych

Katowice, śląskie

Kompleks - Montaż Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma montażowo-serwisowa mająca siedzibę w Katowicach zatrudni od zaraz osobę do pracy w charakterze montera/instalatora/serwisanta:

  • inst. sanitarnych (kotłownie, inst. c.o., wod-kan - PP, miedź, stal, KANtherm, Mapress, wentylacja)
  • instalacji technologicznych
  • spawanie rurociągów
  • montaż instalacji elektrycznych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisu pracy - dodatkowy atut (lub bez doświadczenia, np. absolwent szkoły średniej o profilu technicznym)
  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń grzewczych, technologicznych, wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych (mile widziane)
  • uprawnienia energetyczne - dozór lub eksploatacja (jako dodatkowy atut)
  • uprawnienia elektryczne - dozór lub eksploatacja (jako dodatkowy atut)
  • uprawnienia gazowe - dozór lub eksploatacja (jako dodatkowy atut)
  • prawo jazdy kat. B

Firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji, modernizacji i eksploatacji kotłowni... i węzłów cieplnych w zakresie technologii, automatyki i rozruchów.
Firma zajmuje się również projektowaniem oraz wykonawstwem instalacji ogrzewania promiennikowego, a także nadmuchowego hal logistycznych wraz z instalacjami technologicznymi oraz sanitarnymi na terenie hal oraz budynków socjalno-biurowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
14,00 zł - 20,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
przewidziane (m.in. nadgodziny płatne 50% i 100%; zwrot kosztów dojazdu na budowę), ubezpieczenie rodzinne oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków i chorób
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca na produkcji