Monter instalacji wentylacyjnych, grzewczych i sanitarnych

Multiserwis Sp. z o.o.

Niemcy, Austria, zagranica

Pracuj dla nas jako:

Miejsce pracy: Niemcy, Austria
Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.
Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.
Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Zakres obowiązków:

  • Praca na budowach przy montażu kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych, grzewczych
  • Montaż urządzeń wentylacyjnych, sanitarnych i grzewczych
  • Umiejętność czytania planów budowlanych i rysunków technicznych

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na danym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • Dobra organizacja pracy

Proponujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia zawodowego - stawka od 11,30€ /h brutto
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodnie z przepisami polskiego Kodeksu Pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Wyposażenie w niezbędne narzedzia pracy oraz odzież roboczą
  • Transport i zakwaterowanie
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Będzie nam miło przywitać Cię w naszym teamie!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy