Monter instalacji wentylacyjnych, grzewczych i sanitarnych

Niemcy, Austria, Wiedeń, zagranica

Multiserwis Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca na budowach przy montażu kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych i grzewczych
  • Montaż i serwisowanie urządzeń wentylacyjnych, sanitarnych i grzewczych

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia zawodowego – stawka od 12.50€ /h brutto
  • Rotację od pn.-czw. lub pn.-pt.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Premie za polecenia pracowników
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)
  • Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do struktur niemieckiego koncernu... Bilfinger SE w Monachium, którego głównym akcjonariuszem jest koncern Bilfinger SE. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zatrudnia ponad 3700-osobowy zespół świetnie wykształconych i doświadczonych fachowców.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne