Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Wykonywanie instalacji i konfiguracji systemów teletransmisyjnych (integracja, pomiary, testy)
- Instalacja systemów antenowych, radioliniowych na stacjach telefonii komórkowej
- Instalacja okablowania strukturalnego, światłowodowego
- Demontaż systemów antenowych, radioliniowych, całych stacji bazowych
- Wykonywanie dokumentacji powykonawczej

CO OFERUJEMY?

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Wynagrodzenie podczas okresu próbnego: 3000 brutto/mies.
- Pakiet benefitów: ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport
- Pozytywną atmosferę pracy – nastawienie na współpracę
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- Miejsce pracy: Przeźmierowo

CZEGO OCZEKUJEMY?

- Zdolności manualne
- Mile widziane wykształcenie zawodowe lub techniczne
- Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, pozytywne myślenie
- Gotowość do wyjazdów służbowych
- Prawo jazdy kategorii B + E

(dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii C i/lub uprawnienia do obsługi koparki)

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.