Monter instalacji stanitarnych i CO 1900euro na rękę /gk

IPF GROUP S.A.

Francja, Paryż, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej IPF 2 (certyfikat 5450 w KRAZ) dla naszego francuskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych i CO
Miejsce pracy: Francja, Paryż

Miesięczne wynagrodzenie wynosi 1900 euro netto "na rękę" przy 40h tygodniowo. Mieszkanie darmowe.

Zakres obowiązków:
• Praca przy montażu instalacji sanitarnych i CO w budynkach mieszkalnych
• Łączenie rur i instalacji sanitarnych i ogrzewania
• Montaż klimatyzacji
• Godziny nadliczbowe są możliwe

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata (warunek konieczny, prosimy zawrzeć informację w CV)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w polskim zespole
• Zorganizowany transport i zakwaterowanie
• Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
• Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
• Wsparcie polskiego koordynatora
• 100 € premii za polecenie pracownika

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna