Monter instalacji sanitarnych

AWK Instalacje

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma AWK Instalacje pilnie zatrudni pracownika na stanowisko: Monter instalacji sanitarnych.

Do zadań pracownika będzie należało montowanie instalacji sanitarnych.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • gotowość do podjęcia pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia branżowe
  • dobre warunki oraz przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Firma AWK Instalacje Sp. z o.o. Sp.K. powstała w 2013 roku w wyniku uzys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne