Monter instalacji sanitarnych

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, firmy wykonującej instalacje sanitarne z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko montera instalacji sanitarnych. Nasz Klient nieprzerwanie działa na rynku od 2013, oferując usługi montażu sieci wodno-kanalizacyjnych, hydrantowych, ciepłowniczych, chłodzących, gazowych, wentylacji i klimatyzacji głównie na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Zakres obowiązków:

• montaż zawiesi pod instalacje

• zgrzewanie (PP, HDPE), zaciskanie rur (PEX, PERT, stal), gwintowanie i skręcanie rur stalowych

• montaż kanalizacji plastikowej kielichowej na wcisk

Wymagania:

• doświadczenie i wiedza z zakresu wykonywania instalacji sanitarnych

początkowo praca w Łodzi a w przyszłości dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach na terenie kraju

Oferujemy:

umowę o pracę – próbną na miesiąc, kolejną na rok (zawartą bezpośrednio z naszym Klientem)

• zarobki ok. 3500-6000 zł netto – w zależności od umiejętności + premie świąteczne

• pracę 10 h dziennie (7:00-17:00) od poniedziałku do piątku

• szkolenie z zakresu montażu przejść przeciwpożarowych

możliwość awansu na brygadzistę

• szansę na długoterminową współpracę

prosty i sprawny proces rekrutacji - rozmowa z nami, spotkanie z Klientem, możesz zaczynać!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna