Monter instalacji grzewczych i sanitarnych ( m/k)

Garnowski Consulting

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracodawca jest firmą z długą tradycją i działającą w branży grzewczo-sanitarnej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1946 roku w Berlinie. Aktualnie ponad 20 naszych specjalistów jest zaangażowanych w sprawne działanie urządzeń grzewczych i sanitarnych w nowobudowanych jak i istniejących budynkach. Nas klienci to m.in. Senat Berliński, berlińskie urzędy dzielnicowe, banki, instytucje ubezpieczeniowe , przedsiębiorstwa a także spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe i klienci prywatni. Wszyscy oni od wielu lat obdarzają zaufaniem nasz zespół serwisowy.

Ze względu na ciągle wzrastającą liczbę klientów i nowe zadania poszukujemy dla wzmocnienia naszego zespołu:

Wymagania

Obowiązki:

  • Serwisowanie pieców i kotłów włącznie z regulacją
  • Gotowość do usuwania awarii
  • Kontrola, serwisowanie i naprawa urządzeń grzewczych, sanitarnych, solarnych oraz pomp ciepła.
  • Renowacja, montaż i naprawa urządzeń sanitarnych i grzewczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej lub podobnej.
  • Doświadczenie w zakresie w/w obowiązków zawodowych.
  • Wskazane prawo jazdy klasy B
  • Umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na klientów,
  • Znajomość j.niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • Wymiar czasu pracy 40 godz. tygodniowo.
  • Stałe miejsce pracy i atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
  • Płatny urlop, dodatki świąteczne i urlopowe
  • Samochód firmowy i telefon
  • Możliwość szkoleń zawodowych
  • Silne wsparcie w poszukiwaniu i formalnościach mieszkaniowych

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Berlina na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim) i pracę próbną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna