Opis stanowiska pracy

  • Firma Euro-Inwest Projekt Sp. j. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 14 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.
  • W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                              MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace na powierzchni dachu
  • Instalacja podkonstrukcji
  • Montaż paneli fotowoltaicznych
  • Montaż tras kablowych
  • Prace elektroinstalacyjne

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w montażu systemów fotowoltaicznych
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • polską umowę o pracę na czas nieokreślony, pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stawka netto: od 12 EUR do 15 EUR/ za godz. ustalana podczas rozmowy z Kierownikiem Projektu
  • Darmowe zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy
  • Zapewniamy samochód służbowy w miejscu pracy, z karta paliwową
  • Pokrywamy koszty dojazdu i planowanych zjazdów (samochód osobowy lub przewoźnik)
  • Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe (UDT, SEP)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach międzynarodowych
  • Stabilność zatrudnienia

Wymagania

MILE WIDZIANE:

  • Prawo jazy kat. B
  • Uprawnienia UDT

Prezentacja firmy

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. j. to polska firma, którą budujemy i rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreslony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 18 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie