Monter instalacji elektrycznych

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Miluza, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • montaż instalacji elektrycznych niezbędnych do podłączenia paneli fotowoltaicznych
  • praca polegająca na przygotowaniu samych instalacji - bez montażu paneli
  • praca do 3m (montaż wykonuje się na kontrukcjach naziemnych)
  • przestrzeganie zasad BHP oraz czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
  • premię na zakończenie kontraktu
  • zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako monter-elektryk
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • motywacja do podjęcia pracy za granicą
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu
  • mile widziana znajomość języka francuskiego/angielskiego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis