Klimat Solec Sp. z o.o.
KLIMAT SOLEC jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). KLIMAT SOLEC zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką KLIMAT PRO. Firma działa na terenie całego kraju.

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I AUTOMATYKI

Miejsce pracy: Solec Kujawski (i budowy na terenie kraju)

Obowiązki:

  • montaż i uruchomienie instalacji automatyki, BMS oraz pozostałych instalacji elektrycznych,
  • eksploatacja i serwis ww. urządzeń,

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku elektrycznym,
  • doświadczenie w zakresie montażu ww. instalacji min. 2 lata,
  • znajomość instalacji elektrycznych i automatyki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pełne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość awansu,
  • szkolenia.