Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0326

Obowiązki:

Obsługa serwis i montaż urządzeń teletechnicznych na instalacjach alarmowych sieci preizolowanej. Lokalizacja nieszczelności na sieciach ciepłowniczych preizolowanych i kanałowych. Sewis i obsługa kotłów gazowych o mocy do 700 kW pracujących w obiektach oświatowych na terenie Olsztyna. Serwis i obsługa węzłów ciepłowniczych.
Godziny pracy 6-18; 18-6

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie min zasadnicze zawodowe lub średnie (elektryk, automatyk, mechatronik, hydraulik). Roczne doświadczenie zawodowe w danej specjalności. Umiejętność użytkowania i pracy elektronarzędziami, umiejętność obsługi komputera. Brak przeciwwskazań do pracy zmianowej. Dodatkowym atutem będzie - wykształcenie kierunkowe techniczne: elektryk, automatyk, mechatronik, hydraulik.

Miejsce pracy: Słoneczna 46, 10-710 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Osoby spełniające warunki i zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o składanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez MPEC Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Słonecznej 46 (10-710 Olsztyn) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Monter instalacji ciepłowniczych.Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez MPEC Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Słonecznej 46 (10-710 Olsztyn), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. do Kancelarii w siedzibie Spółki Olsztyn ul. Słoneczna 46 lub na adres e-mail: rekrutacja @mpec.olsztyn.pl w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia tj. do dnia 20.03.2023Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, że:1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (kod pocztowy: 10-710) przy ul. Słonecznej 46, , tel.:895240304, adres e-mail: www.mpec.olsztyn.pl, zwana dalej Spółką.2.W Spółce powołano Inspektora Ochrony Danych, dane kontaktowe adres e-mail: mpolakowska@mpec.olsztyn.pl, Telefon: 89523412073.Celem zbierania danych jest przeprowadzenie rekrutacji na stanowiskoMonter instalacji ciepłowniczych4.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).5.Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury na stanowisko Monter instalacji ciepłowniczych. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe rozpatrzenie Pani/Pana kandydatury na stanowisko Monter instalacji ciepłowniczych.6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.7.Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.8.Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.9.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy, licząc od dnia zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie Pani/Pana dane osobowe zostaną zniszczone.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy