Opis stanowiska pracy

Firma FAS-NOVA zatrudni do pracy w Szwecji przy produkcji fasad i gotowych elementow alumininowo szklanych.
Dojazd do pracy i zakwaterowanie pokrywa pracodawca.
Mile widziane unijne uprawnienia do obsługi zwyżek,wózków nożycowych.

Wymagania

-doświadczenia przy montażu okien i fasad aluminiowych,
-znajomości rysunków i planów technicznych,,
-samodzielności, odpowiedzialności, dokładności.

Prezentacja firmy

Jestesmy firma pracująca przy montazu fasad aluminiowo szklanych i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
45PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis