Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Montaż szaf zasilająco-sterowniczych do instalacji przemysłowych,

• Montaż podzespołów maszyn,

• Montaż tras kablowych,

• Pomoc przy uruchamianiu gotowych maszyn podczas testów rozruchowych,

• Utrzymywanie niezbędnych standardów BHP,

• Współpraca z innymi działami,

• Bieżące przeglądy i serwis parku maszynowego oraz elektronarzędzi,

• Oprzyrządowanie szaf, w tym oprzyrządowanie sterujące, komunikacyjne i siłowe, zgodnie ze schematem elektrycznym oraz instrukcjami.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

• Możliwość pracy od zaraz,

• Miłą atmosferę w miejscu pracy,

• Udział w realizacji różnorodnych i ambitnych projektów,

• Wynagrodzenie do uzgodnienia na podstawie kwalifikacji,

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji na rynku,

• Możliwość doskonalenia umiejętności.

Wymagania

• Umiejętność montażu szaf zasilająco-sterowniczych,

• Aktualne uprawnienia SEP E do 1kV,

• Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych (okablowanie maszyn),

• Umiejętność czytania schematów: elektrycznych, technologicznych, pneumatycznych.

• Umiejętność pracy w zespole,

• Dyspozycyjność czasowa,

• Dokładność, precyzja, samodzielność,

• Umiejętność organizacji własnego czasu pracy,

• Minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Nasza firma powstała w 1988 roku jako firma inżynierska. Specjalizujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji