Monter / Elektryk paneli solarnych | Hamburg | 2050€ brutto/miesiąc + 600€ netto/miesiąc diety

MONDI Sp. z o.o.

Niemcy, Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 55 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Monter/ Elektryk paneli solarnych

Miejscowość pracy: Hamburg + praca wyjazdowa

Stawki: 2050€ brutto/miesiąc + 600€ netto/miesiąc dieta

Opis pracy:

  • montaż paneli fotowoltaicznych na projektach realizowanych na terenie Niemiec a także w dłuższej perspektywie także krajach całej Europy
  • praca o charakterze wyjazdowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Opłacone i zorganizowane zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe

Wymagania

Wymagania:

  • oferta skierowana jest do elektroników/elektryków/elektrotechników/elektro-energetyków z uprawnieniami SEP do 1kW; dekarzy z doświadczenie a także monterów z co najmniej 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • chęć związania się z niemieckim pracodawcą w długiej perspektywie
  • wyjazd własnym autem będzie dużym atutem

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją i doradztwem personalnym, a HR znaczy dla nas H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria