Monter domów prefabrykowanych

Balticpersonal GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca od zaraz na terenie całych Niemiec

WYMAGANIA:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako dekarz, cieśla, regipsiarz, pracownik budowlany
  • Doświadczenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uniwersalne umiejętności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • łączenie i montaż prefabrykowanych elementów drewnianych i innych materiałów budowlanych
  • montaż za pomocą maszyn oraz ręcznie
  • praca jest wykonywana w zespołach 3-osobowych

OFERUJEMY:

  • Wstępne wynagrodzenie godzinowe 15,00 € / h brutto + 10,00 € netto diety
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pełen niemiecki socjal i niemieckie ubezpieczenie
  • Dodatki za pracę w niedzielę, dni świąteczne i nadgodziny
  • Premie świąteczne i urlopowe
  • Zakwaterowanie jest świadczone i opłacone przez pracodawce
  • Długoterminowy okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

Od 2006 roku Balticpersonal z powodzeniem działa w Niemczech i Europie W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne