Monter Dociepleń - praca od stycznia

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Clermont Ferrand, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • montaż izolacji termicznej (styropian+ wykończenie STO)
  • tynkowanie ścian
  • praca na wysokości i na rusztowaniach

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii do pensji (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25%
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zakwaterowanie
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w montażu izolacji
  • umiejętność tynkowania
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego (język budowlany)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie