Monter dociepleń budynków

Francja, Clermont- Ferrand, zagranica

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- montaż izolacji termicznej na budynku (styropian)
- tynkowanie ścian (wykończenie tynkiem STO)
- praca na wysokości i na rusztowaniach
- przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
- francuski kontrakt
- możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
- stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia za dotrzymanie terminu (prime precarite)
- dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
- możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% do stawki
- możliwość otrzymania podwyżki po kilku miesiącach pracy
- możliwość otrzymania zaliczki
- zakwaterowanie
- opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

- doświadczenie w montażu izolacji termicznej
- brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- chęć podjęcia pracy przynajmniej przez kilka miesięcy
- mile widziana znajomość języka francuskiego

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna