Monter do wykonywania instalacji hydraulicznych w mieszkaniach (plombierka) w Tuluzie

Stal-Net s.c.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą wykonującą prace monterskie w Polsce i we Francji. Specjalizujemy się w instalacjach hydraulicznych i chłodniczych.
Poszukujemy monterów do wykonywania instalacji hydraulicznych w mieszkaniach (plombierka) w Tuluzie.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie.
- mile widziana umiejętność lutowania miedzi na twardo oraz umiejętność czytania
rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Podstawową naszą działalnością są usługi remontowo-budowlane.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis