Monter boilerów / spawacz kotłów

Orienta Polska Sp. z o.o.

Roosendaal, zagranica

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Roosendaal

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Monter boilerów/ spawacz kotłów

(Industrial Pipefitter or welder)

OPIS STANOWISKA:

  • Poszukujemy spawacza lub pipefittera z doświadczeniem w montażu lub spawaniu kotłów i boilerów. Nasz wymarzony kandydat ma doświadczenie w pracy okrętowej.
  • Projekt trwa 4-6 tygodni, ponowny projekt na telefon.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w spawaniu lub montowaniu kotłów/boilerów.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie tygodniowe - 500 euro na rękę
  • Zakwaterowanie - pojedynczy pokój w pobliżu firmy (opłata już uwzględniona)
  • Umowa o pracę na warunkach holenderskich
  • Godziny pracy: 40h tygodniowo (8h dziennie) na dziennej zmianie
  • Zapewnione specjalistyczne obuwie do pracy
  • Pomoc w relokacji (pomoc przy BSN - Numer Sofi)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (najlepiej w języku angielskim) za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.