Agencja Zatrudnienia KS Service

Monter / bezpłatny transport / wolne weekendy

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódź, Zgierz, Ozorków, Pabianice, Poddębice

Co możemy Ci zaproponować?

umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku

konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz 13-sta pensja!

praca w systemie jedno lub dwuzmianowym oraz wolne weekendy

bezpłatny transport pracowniczy z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Pabianic, Zgierza i Ozorkowa

• możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej

Zadania:

Montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.

Oczekujemy:

• wykształcenia zawodowego lub technicznego, mile widziane z zakresu elektryki i pokrewne

• umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

• zdolności manualnych

Zmontuj z nami coś elektrycznego! Dołącz do naszego zespołu i zostań monterem z wieloma profitami!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.