Monter - bezpłatny transport - wolne weekendy - Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź
Nie wymagamy doświadczenia! Mile widziana/e jest:
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie uprawnień SEP

Twoimi zadaniami będą:
  • montaż komponentów w oparciu o rysunek techniczny
  • kontrola jakości produktu

Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna
  • wysoką premię roczną
  • prywatną opiekę medyczną
  • szkolenie wdrażające i opiekę koordynatora personalnego
  • dobry dojazd do pracy firmowym busem
  • możliwość zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.