Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Monter balustrad i poręczy w Niemczech/ Praca od zaraz!

Niemcy, Frankfurt nad Menem, zagranica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opis stanowiska pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Monter balustrad i poręczy w Niemczech
Praca od zaraz!
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
• umowę o pracę i długoterminową współpracę,
• opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach – mieszkanie jest duże, nowoczesne i jest dostęp do internetu!
• atrakcyjne zarobki,
• dodatki za nadgodziny,
• możliwość otrzymania zaliczki,
• opiekę polskiego biura,
• jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Kandydat będzie odpowiedzialny za:
• Montaż barierek na balkonach,
• Montaż schodów metalowych,
• Praca na terenie 500 mieszkań,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV ,w tytule maila prosimy o wpisanie ŚLU/UE/2017.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:
• Wykształcenie kierunkowe – mile widziane,
• doświadczenia na stanowisku ślusarza,
• dokładności, precyzji, dobrego wzroku,
• znajomości rysunku technicznego,
• znajomości języka niemieckiego- mile widziana,
• własnego auta – mile widziane.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne... rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Naszą działalność rozpoczeliśmy w lipcu 2007, rok później rozszerzyliśmy ja o usługi związane z pośrednictwem pracy tymczasowej.

Posiadamy:
Certyfikat Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia na terenie Polski nr 5606
Certyfikat Bundesagentur für Arbeit na terenie Niemiec

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ w Polsce oraz BAP w Niemczech
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
pół roku - z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
nadgodziny, bezpłatne mieszkanie, zwrot za dojazd
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo