Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/10/2018.

Montażystka

Tychy, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • chcesz pracować od poniedziałku do piątku,
  • jesteś chętna do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • nie boisz się pracy na produkcji,
  • jesteś osobą zaangażowaną, obowiązkową,
  • dobrze organizujesz swoją pracę.

Co możesz zyskać, jeśli się zdecydujesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez firmę,
  • pracę siedzącą w klimatyzowanym pomieszczeniu,
  • wynagrodzenie podstawowe 2250 zł brutto + premie miesięczne i kwartalne,
  • pakiety zdrowotne, sportowe,
  • możliwość udziału w imprezach firmowych organizowanych w każdą porę roku,
  • doświadczenie w pracy na produkcji.

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • prawidłowy montaż i kontrola wyrobów zespolonych.

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy kontakt telefoniczny pod numerem: 723 190 008/723 190 287

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Numer referencyjny: 28/11/17/TCH

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji