Montażysta elementów (również z orzeczeniem)

Łódź, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Montaż podzespołów do komputerów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (pon.-pt.: 14-22 i wt.-sb. 6-14)
  • Sprawność manualno-ruchowa
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Posiłki w stołówce: zupy 0,50 gr, 3,50zł. drugie danie-możliwość kupienia dla rodziny!!!
  • Wynagrodzenie 16,70 h/brutto zł.
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU;

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny Tel. 734 108 163, 606 829 141

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji