Montaż/demontaż ekspozycji sklepowych w markecie budowlanym/ krótkie zlecenie

Żory, śląskie

ATERIMA WORK

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Montaż i demontaż ekspozycji w markecie budowlanym
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Praca w zespole

  • Nie posiadasz przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
  • Posiadasz zdolności manualne
  • Lubisz majsterkować
  • Posiadasz własny samochód - mile widziane
  • Jesteś gotowy do podjęcia zlecenia w dn. 25.05-29.05.2020 w godzinach 21:00 - 6:15
  • Rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 25,00 zł brutto
  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii
  • Przyjemne środowisko pracy
  • Zlecenie w markecie budowlanym w Raciborzu (dojazd z Żor)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna