Mon­ter Izo­la­cji Prze­my­sło­wych - Gry­fi­no Pro­jekt „Dol­na Odra”

Kaefer S.A.

Lublin, lubelskie

Kaefer S.A.
Kaefer S.A.
Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 30 krajach

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce oraz na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Projekt: Gry­fi­no „Dol­na Odra”

Obowiązki

  • Montaż izolacji termicznych ciepłochronnych,
  • Montaż izolacji na rurociągach.

Wymagania

  • Doświadczenia w montażu izolacji termicznych na obiektach przemysłowych,
  • Uprawnienia, certyfikaty lub szkolenia z zakresu przygotowania i montażu izolacji,
  • Znajomość zasad BHP obowiązujących na obiektach przemysłowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia (w sumie od 5000 – 7000 zł netto/msc),
  • Zatrudnienie na czas trwania projektu,
  • Długoterminowe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innych lokalizacjach w Polsce i za granicą,
  • Szansa rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie przemysłowym,
  • Zakwaterowanie i dojazd dla osób spoza regionu.

 Na pro­jek­ty w Pol­sce i za gra­ni­cą po­szu­ku­je­my osób o róż­nym po­zio­mie do­świad­cze­nia.

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".