Mobilny Technik Serwisu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opole

ZADANIA:

  • Diagnozowanie problemów technicznych oraz usterek,
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych,
  • Naprawa i konserwacja maszyn, silników wózków widłowych.
  • Praca na terenie woj. opolskiego.

KWALIFIKACJE:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika, serwisanta, elektromechanika bądź pokrewne,
  • Wykształcenie kierunkowe będzie atutem,
  • Praktyczna wiedza z obszarów mechaniki oraz elektrotechniki (budowa i zasady działania silników prądu stałego i zmiennego, spalinowych, instalacji gazowych, prostowników),
  • Uprawnienia SEP, uprawnienia UDT mile widziane,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Znajomość dokumentacji technicznej.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Stabilna, długofalowa współpraca z liderem w branży w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, bilety do kina i teatru),
  • Gruntowne szkolenie wdrażające, wsparcie merytoryczne.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Oferta dotyczy pracy stałej

Numer referencyjny: MTS/01/2018/WRC/AK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.