Mobilny Specjalista ds. BHP w obszarze produkcji

Pisz, warmińsko-mazurskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko: Mobilnego specjalisty ds. BHP w obszarze produkcji.

Wymagania

OBOWIĄZKI:

  • Wspieranie funkcjonowania Działu BHP dla 4 Zakładów w Polsce, w zakresie realizowania obowiązków BHP
  • Przeprowadzanie przeglądów warunków pracy oraz inicjowanie działań w celu ich poprawy
  • Proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracowników
  • Terminowe przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej zgodnie ze standardem firmy;
  • Wsparcie w organizacji i obsłudze szkoleń podnoszących świadomość w zakresie BHP
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy.

OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy wyjazdowej (zapewniamy samochód służbowy)
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w służbie BHP w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
  • Wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych z obszaru BHP
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Umiejętności budowania relacji i komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • Umowę o prace
  • Premie roczne
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,
  • ZFŚS,
  • Karta multisport,
  • Dodatki świąteczne.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska , Praca Inne , Praca Ochrona