Mobilny Rekruter / Kierowca

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Kręci Cię poznawanie nowych ludzi, a przede lubisz wyzwania?

Lubisz jazdę samochodem?

Niesamowita, pełna wyzwań praca czeka na Ciebie!

Gwarantujemy, że nie będziesz pracował w typowym, nudnym biurze :)

Wymagania

Mobilny Rekruter/Kierowca

  • W związku z rozwojem biznesu zapraszamy Cię do udziału w wyjątkowym projekcie - szukamy pozytywnych osób na stanowisko: Mobilny Rekruter/Kierowca

  • Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, komunikatywną i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B – czekamy właśnie na Ciebie!
  • Doświadczenie w rekrutacji będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

  • cała Polska, główna baza: woj. śląskie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja