Mobilny Magister Farmacji

Praca.farmacja.pl

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Apteka Niezapominajka zatrudni MOBILNEGO MAGISTRA FARMACJI

Lokalizacja: Cała Polska.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów,

  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami,

  • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych,

  • Monitorowanie stanów magazynowych aptek.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu,

  • Zaangażowanie,

  • Odpowiedzialność i uczciwość,

  • Znajomość programu KAMSOFT,

  • Czynne prawo jazdy kategorii B,

  • Gotowość pracy w terenie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • System szkoleń w tym dostęp do platformy e-learningowej,

  • Udział w rozwojowych projektach indywidualnych,

  • pakiet benefitów takich jak: (karta sportowa MultiSport, platforma MultiLife, atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC, program opieki medycznej dla pracowników oraz członków rodzin, atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty, program rekomendacji pracowników)

  • Możliwość zdobywania punktów edukacyjnych twardych w ramach ustawicznego rozwoju zawodowego farmaceutów,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.