Mobilna rekrutacja Prudnik

Beetsma Sp. z o.o.

Prudnik, opolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Beetsma specjalnie dla osób, nie będących w stanie dojechać do biur naszej agencji, organizuje rekrutacje mobilną w Prudniku.
Beetsma Agencja Pracy zaprasza serdecznie wszystkich chętnych na spotkanie rekrutacyjne o pracę w Holandii które odbędzie się 07.11.2018 r. w Prudniku. Oferujemy pracę w sektorach:

ogrodnictwo
produkcja
logistyka i magazyny
przemysł

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chciałbyś uzyskać informacje na temat aktualnych ofert pracy bądź dołączyć do nas, zapraszamy serdecznie:

07.11.2018
Młodzieżowe Centrum Kariery
OHP
ul. Klasztorna 4
48-200 Prudnik
11:00-14:00

Szukasz pracy w Holandii i pracodawcy, który Ci w tym pomoże?
Agencja pracy Beetsma jest dla Ciebie najlepszym wyborem!
Zapraszamy!

Prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne 77 307 00 56 lub +48 516 083 320/+48 508 569 326.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna