Mobile Developer (iOS) z j. niemieckim

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient: Międzynarodowy software house, zajmujący się realizacją projektów na potrzeby własne oraz swoich klientów. Jest liderem w zakresie doradztwa, transformacji cyfrowej oraz dostarczania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Miejsce pracy: Wrocław / Poznań

Projekty: Firma realizuje wiele różnorodnych projektów i na etapie rozmów dopasowują kandydatów do konkretnych projektów, pod kątem predyspozycji, umiejętności lub preferowanych kierunków rozwoju. Główne branże: automotive, finansowe, telekomunikacja, logistyka

Główne obowiązki:

  • Współtworzenie i pielęgnacja aplikacji mobilne skrojone na potrzeby klienta w oparciu o nowoczesne platformy (Android, iOS, UWP);
  • Integracja tych aplikacji z częścią serwerową oraz przeprowadzanie niezbędnych zmian w części serwerowej (JAVA/J2EE);
  • Uczestniczenie w poszczególnych fazach procesu tworzenia oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie, implementacja, testy, wdrożenie) w zależności od doświadczenia
  • Odpowiadanie za część lub całość systemu

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na platformę iOS lub też mobilnych aplikacji hybrydowych w oparciu o PhoneGap/HTML5
  • Mile widziane doświadczenie w Android
  • Bardzo dobra znajomość technologii Java oraz produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, łatwość nawiązywania kontaktów oraz szczerej i efektywnej współpracy w zespole
  • Znajomość j. niemieckiego min. w stopniu podstawowym (pracodawca będzie cię wspierał w dalszej nauce)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od razu na czas nieokreślony, bez okresu próbnego)
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodów na poziomie 80%
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia wewnętrze oraz zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju w kierunku: Design, Manager, QA Architekt, Senior Developer, Agile Coach,
  • Kursy języków obcych (angielski, niemiecki)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit
  • Bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe
  • Dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (70% zdalnie, 30% stacjonarnie)
  • Wsparcie przy relokacji do Wrocław lub Poznania (jednorazowy bonus 10 000 zł brutto ułatwiający przeprowadzkę)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media