Mobile Application Support Engineer

Warszawa / Łódź, łódzkie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla globalnej firmy technologicznej, świadczącej usługi IT dla klientów na całym świecie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Udział w międzynarodowym projekcie dla klienta z branży finansowej
  • Praca w roli wsparcia aplikacji, w zależności od doświadczenia i preferencji: Android / iOS
  • Rozwiązywanie problemów i incydentów związanych z aplikacją mobilną
  • Jasno określone możliwości rozwoju i awansu
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca zmianowa (dodatkowo wynagradzana) – grafik ustalany miesiąc przed
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy, home office
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w jednym z języków: Java / Kotlin / Swift
  • Znajomości środowiska Android lub iOS i ich wzorce projektowe
  • Doświadczenia i znajomości platformy CI/CD
  • Wiedzy z zakresu OOA i OOP
  • Otwartości do pracy zmianowej
  • Kreatywności i innowacyjności w pracy
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – min. B2

 Dodatkowo, mile widziane:

  • Praca przy wsparciu aplikacji mobilnych związanych z płatnościami
  • Umiejętność przeprowadzania testów integracyjnych
  • Znajomość najlepszych praktyk bezpieczeństwa dla aplikacji mobilnych

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy