Młynarz /Operator linii produkcyjnej

Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie

Polskie Młyny S.A

Opis stanowiska pracy

Odpowiada za:

  • Prawidłowe ustawienie maszyn w procesie przemiału zboża;
  • Obsługę maszyn i wykonywanie codziennych czynności regulacyjno/kontrolnych,
  • Dbanie o odpowiednie parametry mąki i produktów powstałych w procesie przemiału,
  • Bieżące kontrolowanie jakości produktu podczas produkcji;
  • Kontrolę punktów CP (kontrolnych, krytycznych). Jak i zapisy z kontroli;
  • Współpraca z innymi pracownikami uczestniczącymi w procesie produkcji;
  • Utrzymywanie porządku na wyznaczonym obszarze.

Oczekujemy od pracownika:

  • Zaangażowania odnośnie powierzonych mu obowiązków;
  • Sumiennego wykonywania wszystkich powierzonych prac;
  • Podstawowej obsługi komputera;
  • Pracy w zespole;
  • Dyspozycyjności (praca zmianowa od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Szkolenia;
  • Dodatki świąteczne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji