Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0235

Obowiązki:

ochrona obiektu przemysłowego na terenie Lubawy (kontrola wyjść, wejść, patrole na terenie obiektu)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Oferujemy: Warunki pracy oparte o przepisy prawa pracy, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, terminowe wypłaty wynagrodzeń, dofinansowanie do dojazdów do pracy i ryczałty rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, dofinansowanie do leków, leczenia, okularów, sprzętu rehabilitacyjnego, wczasów dla osób niepełnosprawnych. Wymagania: Niekaralność, sumienność, odpowiedzialność.

Miejsce pracy: 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CVPani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PU JAREXS Sp. z o.o. ul. Okólna 1a, 59-220 w Legnicy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na wskazanym stanowisku, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.)Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do trzech (3) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych .Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy