Młodszy Tester Oprogramowania (bez doświadczenia)

T-Media Polska Sp. z o.o.

42-202 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy testerów oprogramowania, którzy swoją wiedzą i pracą będą wspierać zespół podczas realizacji międzynarodowych projektów motoryzacyjnych. Software Test Group to miejsce dla ludzi ambitnych oraz nastawionych na rozwój. Jesteśmy przekonani, że sukces firmy to nie tylko nowoczesne technologie ale przede wszystkim wykwalifikowani pracownicy. Dlatego dbamy o komfort pracy i miłą atmosferę.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych.
  • Statyczna analiza kodu(MISRA, HIS)
  • Dokumentowanie wyników testów.
  • Raportowanie błędów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci kierunków takich jak: informatyka, elektronika, telekomunikacja.
  • Dobra znajomość języka programowania C/C++.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i nastawienie na rozwój.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w młodym i ambitnym zespole.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności.
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach.
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Benefity: karta Multisport, wyjścia integracyjne.

Prezentacja firmy

Firma Software Test Group jest odpowiedzią na coraz większe zapot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy