MŁODSZY TECHNOLOG-KONSTRUKTOR

SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.

Lubawa, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0679

Obowiązki:

Tworzenie pojedynczych projektów mebli, wzorów produkcyjnych; opracowywanie dokumentacji pakowania / załadunku;
opracowanie list materiałowych dla pojedynczych projektów; prowadzenie i raportowanie testów produkcyjnych; dobór surowców do pakowania zgodny z aktualnymi wymaganiami rynku UE i REACH; raportowanie dla surowców opakowaniowych; tworzenie wzorników produkcyjnych; nadzór nad dokumentacją technologiczną na produkcji.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe oraz doświadczenie przy produkcji mebli; Wykształcenie preferowane: technik meblarstwa; Dobra znajomość materiałów do produkcji mebli i ich właściwości; Orientacja w trójwymiarowej przestrzeni; Podstawowa obsługa programów graficznych (Corel); Podstawowa obsługa programu 3D TopSolid lub AutoCad, SolidWorks; Podstawowa obsługa pakietu Office (Excel, Word, Office); Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; Możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia; Atrakcyjny system wynagrodzeń; Pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie tj. bony, paczki dla dzieci, Dzień Dziecka, Karnety do Spa, Karnety na jazdę konną, Bale Zakładowe, pikniki rodzinne, wyjazdy do teatrów, na koncerty, atrakcyjne ubezpieczenia grupowe, nieoprocentowane pożyczki z FŚS.

Miejsce pracy: Dworcowa 20, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres: SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacjach, w tym na inne stanowiska.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.szynaka.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy