Oferta wyróżniona

Młodszy Spedytor Międzynarodowy

Poznań, wielkopolskie

Optima Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

  • Praca pod nadzorem Spedytora Międzynarodowego
  • Organizacja transportów w samochodowych
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Co możemy Ci zaproponować?

  • uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym Akademia Spedytora,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16,
  • umowę o pracę oraz liczne i atrakcyjne benefity (m.in. Multisport, Medicover, imprezy integracyjne)
  • motywacyjny system premiowy,
  • jasną ścieżkę rozwoju (po 3 miesiącach możliwość awansu na stanowisko Spedytora Międzynarodowego)

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Zaangażowanie, chęci do nauki, nastawienie na realizację celu
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
  • Mile widziana znajomość innego języka obcego

Prezentacja firmy

Optima Logistics Group

Jesteśmy nowoczesną polską firmą z branży TSL,... spełniającą międzynarodowe standardy rynkowe i oferującą pełen zakres produktów logistyczno-transportowych.

To Pracownicy są naszą największą wartością.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Logistyka , Praca Obsługa klienta , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja