Opis stanowiska pracy

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Do naszego oddziału poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Młodszy Spedytor Całopojazdowy Międzynarodowy
Miejsce pracy: Psary, ul. Akacjowa 4
Lokalizacja: ok. Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Bytom, Piekary Śląskie, Siewierz, Katowice, Sosnowiec

Nr ref.: KAT/SCM/11/2018

Profil idealnego Kandydata:

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i w piśmie)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Wykształcenie o kierunku transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku 6:00 do soboty 1:00.
  • Gotowość do pełnienia dyżurów weekendowych (w systemie rotacyjnym)

Główne zadania na stanowisku:

  • Obsługa zleceń całopojazdowych Klientów Firmy
  • Monitoring obsługiwanych zleceń
  • Codzienny kontakt z kierowcami oraz klientem
  • Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
  • Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń
  • Opieka nad danymi systemowymi
  • Praca na giełdach transportowych
  • Planowanie pracy kierowców wg obsługiwanych krajów

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania
  • Kafeteryjny system benefitów (do wyboru m.in.: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy)
  • „Owocowe” wtorki
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny
  • Zatrudnienie w firmie, która kładzie duży nacisk na awanse wewnętrzne i rozwój pracownika
  • Możliwość nauki języka angielskiego/niemieckiego dla każdego pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny integrator logistyczny, które... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców