Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie sekretariatu Biura Sprzedaży
  • Prowadzenie Sklepu Internetowego Firmy ( kontakt z klientem , realikzacja zamówień)
  • Realizacja zamówień na allegro
  • Nadzór nad powierzonymi dokumentami, w tym również dokumentacji magazynowej/księgowej
  • Przygotowanie bieżących pism zewnętrznych i wewnętrznych
  • Realizowanie innych powierzonych zadań w wyznaczonych terminach
  • Nadzór i wprowadzanie aktualności w Social Media
  • Nadzór i wprowadzanie aktualności na stronie internetowej
  • Kontakt z obecnymi i nowymi Kontrahentami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane osoby z wiedzą lub doświadczeniem w branży rowerowej
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Elastyczność godzin

CV można skladać poprzez przycisk Aplikuj badź na adres e-mail: lemasomo.jobs@gmail.com

Prezentacja firmy

Lemasomo Sp. z o. o. - sprzedaż produktów premium z branży ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat