Młodszy Specjalista/tka ds. wsparcia sprzedaży usług IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Power Media: Jesteśmy firmą, która specjalizuje się rekrutacji specjalistów z branży IT.  Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w branży rekrutacyjnej dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów, co daje nam tą pewność, że nasi partnerzy biznesowi są w dobrych rękach. Nawiązujemy trwałe relacje z naszymi klientami zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Jesteśmy ekspertami w łączeniu wykwalifikowanych talentów z pracodawcami, którzy ich poszukują. Nasi rekruterzy to doświadczeni i dojrzali profesjonaliści w dziedzinie rekrutacji, których pasją jest wprowadzanie na rynek najlepszych kandydatów oraz połączenie ich z klientami, którzy takich kandydatów poszukują.

Ambitnie podchodzimy do zadań służbowych, wzajemnie się wspieramy i dbamy o utrzymanie atmosfery opartej na otwartości i wzajemnym zaufaniu. Nasze wartości są paliwem tworzącym silny i skuteczny zespół.

Nasz zespół złożony jest z kilkunastu osób – z rekruterów, z managerów oraz specjalistów od biznesu i relacji z klientami. Różnorodność, która nas cechuje, pozwala nam być swoistym pomostem między klientem a kandydatem.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista/tka ds. wsparcia sprzedaży.

Masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży? Być może pracowałeś w Call Center i potrzebujesz zmiany i nowych wyzwań? A może szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych i chciałbyś stawiać pierwsze kroki w sprzedaży?

Trafiłeś idealnie!

Rośniemy, rozwijamy się i potrzebujemy kolejnej ciekawej, pozytywnie nastawionej do życia i otoczenia osoby, która zasili nasze szeregi w dziale sprzedaży.

Zobacz, kogo poszukujemy, czego wymagamy i co możemy Ci zaoferować i nie wahaj się – nawet jeśli nie wszystko pasuje w 100% - pogadajmy, spotkajmy się i kto wie, może wiele razem osiągniemy 😊

Obowiązki:

  • sprzedaż odwrócona: poszukiwanie klientów pod konkretne zasoby
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami,
  • budowanie bazy potencjalnych klientów,
  • ścisła współpraca z doświadczonymi Specjalistami ds. sprzedaży usług IT oraz Specjalistami ds. rekrutacji IT
  • pracę administracyjno-biurowe,
  • raportowanie działań.

Oczekiwania

  • bardzo mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług, produktów, sprzedaży telefonicznej lub na podobnym stanowisku (jeśli nie masz doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy 😊),
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • proaktywna postawa i pozytywne nastawienie do realizacji powierzonych obowiązków,
  • nastawienie na budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • chęć rozwoju zawodowego w kierunku sprzedaż usług rekrutacyjnych w branży IT
  • kreatywność i otwartość,
  • wykształcenie co najmniej na poziomie licencjackim.

Mile widziane:

  • doświadczenie lub zetknięcie z branżą HR lub IT,
  • znajomość j. angielskiego.

Co oferujemy:

  • długoterminową współpracę (umowa zlecenie podczas okresu próbnego, następnie umowa o pracę),
  • odpowiednie wdrożenie do pracy na tym stanowisku,
  • szkolenia wewnętrze i zewnętrzne,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach sprzedażowych w obszarze usług rekrutacyjnych,
  • realną możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług IT lub Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży (Konsultant 360),
  • elastyczne godziny pracy (można rozpoczynać pracę między 8:00, a 9:00)
  • pracę w systemie hybrydowych (3 dni stacjonarnie, 2 dni zdalnie)
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • lekcje j. angielskiego,
  • energiczny i otwarty zespół, których chętnie dzieli się wiedzą,
  • świetną, niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • brak dress code’u,
  • kawę, herbatę, etc - pod dostatkiem,
  • parking, rowerownię,
  • regularne imprezy integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media