Młodszy Specjalista/Specjalista Windykacji Telefonicznej

Cross Finance Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Cross Finance Sp. z o.o. Razem możemy więcej Dołącz do NAS!

Chcesz pozostać sobą, a jednocześnie poszukujesz wyzwań? Chcesz osiągać sukcesy? Świetnie trafiłeś! W Cross Finance inwestujemy w ludzi, którzy chcą się cały czas rozwijać, stawiają sobie cele i je realizują, a przede wszystkim lubią pracować w zgranym zespole. Czym się zajmujemy?

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, obecnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Poszukujemy osoby:

  • Pełnej pozytywnej energii i entuzjazmu
  • Zaangażowanej i chcącej pomagać innym w wyjściu z trudnej sytuacji
  • Skrupulatnej, dokładnej i szybko przyswajającej wiedzę
  • Odpowiedzialnej, kreatywnej i otwartej na ludzi
  • Gotowej do pracy w systemie zmianowym

Czym będziesz się zajmował?

  • Obsługą telefoniczną Klientów
  • Wyjaśnianiem zapytań i prowadzeniem ustaleń
  • Realizacją wspólnych celów i utrzymywaniem wysokiego poziomu jakości pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Wiedza z zakresu negocjacji
  • Łatwość w kontakcie z drugim człowiekiem

Czeka na Ciebie:

  • Atrakcyjna lokalizacja 100m od ZTM
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dopasowany do potrzeb grafik
  • Praca w zgranym zespole
  • Szkolenia, coaching i rozwój osobisty
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Bądź szybszy niż inni!

Wyślij swoje zgłoszenie już teraz! Za pomocą przycisku Aplikuj.

tel. 798 69 69 64

Prezentacja firmy

Cross Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku od kilku lat zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta