ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista HR

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z Klientem (pierwsza na pół roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Miesięczna premia - 12%
  • Benefity: karta MultiSport, opieka medyczna - Luxmed, dopłata do posiłków 50%, fundusz emerytalny PPE, ubezpieczenie Generali
  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Znajomość programu SAP
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy
  • Otwartość na nowe wyzwania, kreatywność
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę itp.)
  • Wsparcie w obszarze rozliczania czasu pracy dla pracowników produkcyjnych
  • Współpraca z partnerami biznesowymi w celu identyfikacji potrzeb rekrutacyjnych, budowania profili stanowiskowych oraz realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru produkcyjnego
  • Wsparcie partnerów biznesowych w identyfikacji i definiowaniu potrzeb rozwojowych zgodnie z założonym planem
  • Realizacja planów rozwojowych zgodnie z harmonogramem czasowym i budżetowym
  • Obsługa procesu oceny półrocznej i rocznej (szkolenia, rozwiązywanie problemów technicznych, prowadzenie kalibracji, przygotowanie dokumentacji, dbałość o jakość i termin zakończenia procesu)
  • Budowanie wizerunku jako pożądanego pracodawcy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials