Młodszy specjalista działu Kontroli Wewnętrznej i Nadzoru

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1164606

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko
„Młodszy specjalista działu Kontroli Wewnętrznej i Nadzoru”
Lokalizacja: Centrum Wrocławia

Informacje o firmie
Naszym klientem jest jedna z największych grup internetowych do wymiany walut w systemie kantorowym oraz innowator technologii systemów giełdowych do obsługi wszelkiego rodzaju transakcji. Są pierwszą technologiczną firmą w Polsce, która stworzyła aż 4 kantory do internetowej wymiany walut.

Zakres obowiązków
Poszukujemy osoby, która będzie współuczestniczyła w opracowywaniu planu pracy, planu kontroli i okresowych sprawozdań wynikających z Regulaminu organizacyjnego firmy.
Do obowiązków również będzie należało również
przygotowanie, aktualizacja i nadzór nad zapisami i dokumentacją w firmie, czynny udział w procesie dziennych, okresowych i stałych kontroli wewnętrznych.
Dokumentowanie wyników kontroli, a w szczególności zbieranie dowodów kontroli, sporządzanie akt kontroli i sprawozdań z przeprowadzonych kontroli.

Przedstawianie wniosków służących rozwiązywaniu problemów i spraw zdiagnozowanych na podstawie przeprowadzonych kontroli wewnętrznych i wymagających działań naprawczych.
Rozwój narzędzi służących do raportowania i analiz.
Przygotowanie analiz, raportów i dokumentów w odpowiedzi na aktualne potrzeby oraz wsparcie w bieżącej pracy biura.

Wymagania
Nasza oferta skierowana jest do osób, które są komunikatywne i dobrze zorganizowane.

Posiadają zaawansowaną znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).
Potrafią analitycznie myśleć i wyciągać logiczne wnioski,

Ważnym aspektem jest skrupulatność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań, Poszukujemy osoby, która lubi pracę z „dokumentami” i nie boi się wyzwań.

Oferujemy
-wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt B2B lub umowy

-prywatną opiekę medyczną LuxMed;

-pracę w zgranym zespole, który współpracuje ze sobą od 2-3 lat;

-możliwość rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń;

-narzędzia niezbędne do pracy;

-praca w najszybciej rozwijającej się gałęzi usług – digital/online.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland