Oferta wyróżniona

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem Modeli

Wrocław, dolnośląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie raportów zarządczych dotyczących procesu zarządzania ryzykiem modeli;
  • monitorowanie realizacji zadań oraz aktualności dokumentacji;
  • udział w rozwoju narzędzi wspierających proces zarządzania ryzykiem modeli;
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji regulacji wewnętrznych Banku dotyczących procesu zarządzania ryzykiem modeli.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)– preferowane kierunki ekonomiczne i ścisłe;
  • umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego wyciągania wniosków;
  • mile widziana znajomość podstaw statystyki lub ekonometrii;
  • dobrej znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czerpanie wiedzy ze źródeł anglojęzycznych.

Dołącz do nas a otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;
  • pracę w ambitnym zespole w najbardziej innowacyjnym banku w Polsce;
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym poznania szerokiej gamy modeli stosowanych we współczesnej bankowości.

Wymagania

z dopiskiem:

Nr ref: IP/ZWM/MSZRM/06/19/Wrocław

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Analityka