Młodszy specjalista ds zakupów/zaopatrzenia

RECONNECT

Kraków (Skawina), małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to firma, będąca liderem w branży produkcji maszyn, części maszyn oraz wyjątkowo funkcjonalnych i designerskich kompletnych linii montażowych. Ich produkty mają szerokie zastosowanie w gałęziach przemysłu – maszynowym, konstrukcyjnym, metalowym i motoryzacyjnym.

Cechą wyróżniająca produkty naszego klienta od konkurencji jest uniwersalność, którą zapewnia modułowy sposób łączenia elementów.

Atutem firmy jest wiedza i zaangażowanie pracowników, oraz dostarczanie przyszłościowych rozwiązań dla najbardziej wymagających potrzeb klientów.

Dużym osiągnięciem dla firmy jest uzyskanie miejsca światowego lidera w segmencie rynku “stołów spawalniczych precyzyjnych”.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Zaopatrywanie produkcji w niezbędne materiały, części maszyn; zakupy biurowe
- Kontakt z dostawcami zagranicznymi (mailowy, telefoniczny)
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
- Współpraca z działem produkcji/dystrybucji w zakresie działań logistycznych
-Koordynacji przepływu materiałów, surowców oraz produktów gotowych w firmie

Wymagania

Wymagania:

Wyższe wykształcenie
2 lata w logistyce/zakupach w branży produkcyjnej
Dobra organizacja pracy.
Umiejętności analityczne.
Chęć ciągłego dokształcania się
Angielski B2

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Zakupy / Zaopatrzenie